Tu nu ești singur

Activitati copii No comments
featured image

La finalul proiectului Tu nu ești singur! am avut o ultimă acțiune:

Implică-te și tu – este activitatea ce a marcat finalizarea proiectului, cu scopul continuității lui dincolo de forma administrativă. Copiii din grupul de acțiune au împărțit vederi cu icoana proiectului, tuturor persoanelor prezente la slujba Sfântului Maslu de obște. Icoana a fost creată ca formă de promovare a proiectului, de o tânără arhitectă, voluntară la activitățile cu copiii ale parohiei noastre. Această icoană a fost folosită și pe afișul de promovare a proiectului. Pe spatele vederilor este scris un îndemn de a urma exempul copiilor și a te implica și Tu. Copiii au folosit și sloganul Bine faci, bine găsești!.

Din istoricul vizual al proiectului vă propun și următoarea galerie:

About admin

Add your comment